Zahradní slavnost

Dnes 21. 6. 2024 dopoledne jsme se na zahradě školy pomyslně rozloučili se školním rokem a přivítali léto!

Pozvali jsme žáky a pedagogy z 1. stupně ZŠ.  A opět to bylo pěkné! Počasí bylo víc než sluníčkové!

Párty stan a výzdoba, občerstvení, hudba k tanci i poslechu…Hry nachystané na stanovištích pod stromy…Ty si děti obcházely podle své volby a hrály si tam, kde je to zaujalo. Mezi nejoblíbenější patřilo velké dřevěné mikádo,  míčkochytače, šašek, srážění plechovek a i Fanfrnoch či kbelíkové chůdy…dále si děti mohly vyzkoušet střelbu do plat či na tyčky, chůzi na dřevěných lyžích a skládání obřích puzzlí.

Letošní Zahradní slavnost nám zahájila paní ředitelka Zdeňka Helmová s paní zástupkyní Evou Labajovou.  Děvčata z Mažoretek, pod vedením paní vychovatelky T. Šafratové, vystoupila na úvod slavnosti. A program zpestřili i žáci z 3. B pod vedením paní učitelky P. Vítkové a paní vychovatelky J. Kubískové. Ti nám zatančili Lama dance, Pink panter, Clap snap a zorganizovali pro nás taneční mini kurz, který nás všechny moc bavil!

Všem děkujeme za pomoc s přípravou, úklidem a realizací akce: paní učitelkám z 1. stupně, žákům z 9. tříd a jejich učitelům, paní kuchařkám za bezednou várnici s džusíkem a v neposlední řadě panu školníkovi…

Ale hlavní a velký dík patří maminkám, babičkám, tetám a i tatínkům, kteří nám pomohli vytvořit opravdu obrovský piknik!!! K snědku bylo nachystáno vše, na co si děti vzpomněly…Muffiny a koláče, bonbóny, chipsy, ovoce, zelenina, tyčky, bábovky, slaní šneci a sladcí šneci, popcorn, křupky, ovocné špízy, bábovky…prostě sladkého a slaného, chutí na vybranou. Děkujeme za skvělý raut a krásné dopoledne.

Moc jsme si to užili!!!

Co víc si přát? Snad jen sluníčkové léto a přetrvávající pohodu.

Mějte se krásně a v září nashledanou!!!

Vychovatelky ŠD