Vítáme vás v novém školním roce 2024/2025

Milé žákyně, milí žáci, milí rodiče vítám vás v novém školním roce 2024/2025

Prázdniny utekly jako voda, a já doufám, že jste si všichni užili sluníčka i vody dost a dost, a věřím, že se do školy již těšíte. Přeji vám všem dobrý start.

Prvňáčkům i dalším dětem, kteří se letos stali novými žáky naší školy přeji, aby se zapojili do režimu školy co nejdříve, aby si rychle zvykli na nové prostředí a dobře se začlenili do kolektivu, a doufám, že se jim u nás bude líbit.

I o prázdninách se na naší škole pracovalo, a to proto, abyste přišli do „nového“. Proběhla rekonstrukce podlah v prvním a druhém patře. Proběhlo malování ve třídách prvňáčků a šesťáků. Byla provedena sanace zdí a následná malba ve vývařovně.

V letošním školním roce budeme mít 21 tříd. Otevřeli jsme 2 třídy prvních ročníků a 3 třídy šestých ročníků.

Pevně věřím, milé žákyně a milí žáci, že se vám v novém prostředí bude líbit a učení půjde „samo“.

Přeji vám všem do nového školního roku, abyste vykročili tou správnou nohou a těším se na setkání s vámi.

Vaše ředitelka školy Mgr. Zdeňka Helmová