Start 6.B a 6.C

Příroda se začíná pomalu převlékat do pestrobarevných kostýmků a pro žáky a studenty to znamená fakt, že vyrazí vstříc novému školnímu roku. Aby jejich rozjezd zejména v 6. ročnících byl co nejplynulejší, tradičně pro ně na naší škole připravujeme celodenní program Start. Žáci 6.B se ho zúčastnili v úterý 10. září 2024, pro 6.C byl pak přichystán na čtvrtek 12. září 2024.

Hned ráno na všechny zúčastněné v družině čekala usměvavá paní učitelka Kukačková, která skvěle připravila mnoho her a aktivit na vzájemné poznávání, navazování kamarádských vztahů a také na postupné utužování kolektivu. Bohužel nám počasí příliš nepřálo, a tak jsme většinu programu museli realizovat v zastřešených prostorech. Místo původního opékání vuřtů jsme improvizovaně „piknikovali“. A ačkoliv jsme nepobyli příliš času venku, celý den jsme si všichni skvěle užili!

První společné kroky tak už máme za sebou… Nyní už záleží na nás, jak budeme pokračovat v rozvíjení našich přátelství a utužování třídního kolektivu. Snad se nám to všem podaří a vzniknou z nás skvělé party lidí, které táhnou za jeden provaz, navzájem si pomáhají a respektují se!