Atletický čtyřboj – 1. stupeň

V pondělí 3. června 2024 na Stadionu Míru v Táboře proběhl další ročník ATLETICKÉHO ČTYŘBOJE prvního stupně.

Až na chladnější počasí se den na atletickém stadionu povedl. Naše děti bojovaly s velkým nasazením a nadšením. Jejich výsledky byly velmi pěkné.

Nejlépe se umístila družstva 3. a 5. ročníků. První místo získali chlapci ze 3. třídy a třetí místo děvčata ze 3. třídy. Čtvrté místo obsadili chlapci i děvčata z 5. třídy. Také ostatní družstva z naší školy se umístila na slušných místech.

Největší pochvalu si zaslouží žáci, kteří získali medaili za jednotlivce. Zlatou medaili si odnesli: Erika Kaspříková a Vincent Souček. Stříbrnou vybojovala Sofie Donnerová. Bronzovou medaili získal Ondřej Čížek.

Všem dětem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a pěkné chování v průběhu celých závodů.

Pavla Vítková a Martina Zemanová